Správce malých klientů a likvidátor pojistných událostí

Chcete se stát součástí dobře fungujícího pražského týmu největší ryze české makléřské společnosti? Máte zkušenosti v oblasti likvidace pojistných událostí? Nebojíte se výzev a jste člověk do nepohody?

Ano? Čtěte dál…

Popis pracovní pozice

Hledáme kolegu na pozici správce pojištění malých klientů a univerzálního likvidátora, technicky zaměřeného, komunikativního, se zkušenostmi v oboru, který se nebojí občas opustit svojí komfortní zónu a proniknout do nových oblastí.

Pracovní náplň:

  • Komplexní zpracování pojistných událostí především z pojištění majetku, odpovědnosti, odpovědnosti přepravních smluv a odpovědnosti zaměstnanců za škodu způsobenou zaměstnavateli.
  • Správa pojistných smluv malých klientů napříč obory.
  • Komunikace jak se zástupci zákazníka, tak se zástupci pojišťovny.
  • Evidence a reporting týkající se jak pojistných událostí, tak pojistných smluv.
  • Přítomnost u prohlídek složitějších pojistných událostí.

Co požadujeme

  • Zkušenost z oblasti likvidace pojistných událostí. Nejedná se v tomto směru o pozici vhodnou pro absolventy. Kde je možné se učit, je oblast správy klientů, v tomto směru není zkušenost nutná.
  • Zkouška odborné způsobilosti Skupina V. Pojištění velkých rizik je výhodou.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Umění jednat s lidmi a spolehlivost.

Co nabízíme

  • Práci na plný pracovní úvazek.
  • Přátelský kolektiv ochotný pomoci.
  • Zázemí silné české společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí na magickém Vyšehradě.
  • Disponujeme kvalitním týmem odborníků, kteří jsou k dispozici pro konzultace složitějších případů.
  • Možnost profesního růstu a pronikaní do dalších oblastí pojištění

Firma: ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Mgr. Karolína Žáková

Telefon: 733 735 242

Místo práce: Praha

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé