SPECIALISTA/SPECIALISTKA pojištění motorových vozidel

Hledáte různorodou a zajímavou práci? Máte zkušenosti z pojišťovnictví nebo se zajímáte o tento obor? Česká makléřská společnost se sídlem v Brně hledá právě teď do svého týmu nového kolegu/kolegyni!

Náplň práce:

  • Zpracování nabídek pojištění vozidel na základě podkladů od obchodních zástupců
  • Vyhledávání nejvýhodnějších variant pojištění pro individuální i flotilové pojištění vozidel
  • Správa stávajícího portfolia klientů v individuálním i flotilovém pojištění vozidel
  • Vyřizování požadavků klientů (např. změny v pojistných smlouvách, připojištění vozidel apod.)
  • Jednání s pojišťovnami, kompletace předsmluvních informací
  • Vedení evidence ke zpracovaným obchodním případům

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ (min. maturita)
  • Základní znalost problematiky pojištění vozidel
  • Příjemné vystupování (mluvený i písemný projev) a smysl pro detail
  • Ochota hledat pro klienta to nejlepší řešení
  • Pokročilá znalost MS Office (zejména Excel, World)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na HPP (Po-Pá)
  • Nástupní mzda 25.000 – 30.000Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Občerstvení na pracovišti

Firma: ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Mgr. Karolína Žáková

Telefon: 733 735 242

Místo práce: Brno

Plat: 25000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé